Poznaj LOBO – wysokiej jakości panel dotykowy z ekranem o przekątnej 10 cali wyposażony w wydajny komputer ARM z systemem Linux. Wszystko zamknięte w eleganckiej aluminiowej i trwałej obudowie z bocznym podświetleniem LED. 

Szerokie możliwości zastosowanego komputera sprawiają, że na LOBO można uruchomić zaawansowane i wymagające aplikacje. Uniwersalny techniczny charakter urządzenia sprawia, że sprawdzi się niemal w każdej przestrzeni. 

Popularnym zastosowaniem panelu LOBO jest umieszczenie go w pobliżu sali konferencyjnej jako samodzielny element systemu rezerwacji sal. Użytkownicy mają możliwość na rezerwacji danej przestrzeni, a panel wyświetli informację o trwającym spotkaniu.  

Branże, w których wykorzystywane jest LOBO: biura, hale produkcyjne, uniwersytety, placówki medyczne, laboratoria, przestrzenie biurowe.

Sposoby wykorzystania LOBO: system rezerwacji sal, informowanie o wydarzeniach lub trwających procesach, wyświetlanie informacji dla pracowników, studentów czy pacjentów, sterowanie automatyką budynkową, sterowanie systemami BMS i KD.

 

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Szukasz dostawcy Eveo? Skontaktuj się z nami