Koszyk (0)

Wyszukiwarka produktów

wyszukiwanie rozszerzone
wyszukiwanie dokładne

Nagłówek

Ponad 1 mln różnych części elektronicznych. Hurtowe ceny dla każdej ilości!

Aktualności

Zintegrowany moduł IQRF TR-76D - dwukierunkowa komunikacja RF

18-02-2020
Zintegrowany moduł IQRF TR-76D

Moduł nadawczo odbiorczy firmy IQRF zapewniający dwukierunkową komunikację RF, z wbudowaną pamięcią EEPROM 256kb i procesorem o częstotliwości traktowania 16 MHz idealnie nadaje się do wielu zastosowań. System operacyjny dostępny na MCU znacznie skraca czas tworzenia aplikacji.

 

Zintegrowany moduł IQRF TR-76D

 

Kontrola świateł ulicznych, automatyka budynków, radiowe monitorowanie, kontrola i regulacje oraz zdalne aktualizowanie danych to tylko nieliczne aplikacje, w których idealnie sprawdzi się TR-76D od firmy IQRF. Urządzenia działa w zakresie pasma ISM (Industry, Scientific and Medical) 868MHz i 915MHz programowalnie zmienne (istnieje również wersja tego modułu ze specjalnym HW pracująca na częstotliwości 433MHz). Moc wyjściowa wynosi 10mW, zasięg w wolnej przestrzeni powinien kształtować się w granicach 500 m., natomiast szybkość transmisji oscyluje wokół 19 kb/s.

 

 

Ultra niski pobór mocy pozwala na pracę w urządzeniach zasilanych bateryjnie. W trybie uśpienia urządzenie potrzebuje 610nA, natomiast głębokie uśpienie wymaga zaledwie 56nA. Nad wszystkim czuwa system monitorowania baterii.

 

Urządzenie cechuje się takimi możliwościami jak komunikacja point–to–point, możliwość telemetrii, przemysłowy zakres temperatury pracy -40 do 85 0C. TR-76D ma za zadanie współdziałać i tworzyć Internet of Things, zatem można zaaplikować go zarówno wewnątrz budynków, na obszarach miejskich, jak i przestrzeniach otwartych. Układy wejścia-wyjścia zostały zrealizowane za pomocą 18 pinów, 11 I/O piny, 1 pin wejściowy. Modem posiada również wyjście PWM. Modem wykorzystuje modulacje GFSK. Interfejs SPI jest obsługiwany w tle przez system operacyjny.

 

Więcej informacji dostępnych jest w dziale handlowym firmy Elhurt (dystrybutora firmy IQRF).

zasilacze open frame Mornsun

Pierwszy raz na naszej stronie?

 

  Zapraszamy
do systemu Elhurt!

Przypomnij hasło


 

Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość Projekt dofinansowany z Europejskiego Funduszu
Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.