Koszyk (0)

Wyszukiwarka produktów

wyszukiwanie rozszerzone
wyszukiwanie dokładne

Nagłówek

Ponad 1 mln różnych części elektronicznych. Hurtowe ceny dla każdej ilości!

Aktualności

Routery Robustel z certyfikatem Microsoft Azure Cloud Services

11-04-2018
Certyfikat Microsoft Azure

W ostatnich latach mobilny Internet przeniknął do wielu branż, niszcząc tradycyjne modele biznesowe i zmieniając styl życia i pracy milionów ludzi. Teraz pracownicy mogą korzystać z komunikatora internetowego lub innych aplikacji mobilnych, w celu uzyskania dostępu do miejsc pracy. W porównaniu z tradycyjnymi systemami kontroli dostępu, nowoczesne systemy internetowe zapewniają bezpieczniejszy, wygodny dostęp dla użytkowników.  


Wiodący dostawca sprzętu i rozwiązań przemysłowych IoT/M2M firma Robustel jest w pełni świadoma zachodzących zmian, w związku z czym zapewnia innowacyjne rozwiązania zapewniające bezproblemową i bezpieczną łączność bezprzewodową charakteryzującą się umożliwieniem uzyskania połączeń awaryjnych dzięki wysyłaniu kopii zapasowych między interfejsem sieci komórkowej, a interfejsem Ethernet WAN. Umożliwione jest także uzyskanie ciągłego połączenia z Internetem, dzięki podwójnym kartom SIM i automatycznym przełączaniu awaryjnemu SIM. Wzornictwo przemysłowe charakteryzuje się solidną konstrukcją i szerokimi temperaturami pracy od -25 do 70 stopni.

 

Certyfikacja Azure urządzeń IoT zapewnia klientom korzystanie z rozwiązań IoT za pomocą sprzętu i oprogramowania, które zostały przetestowane i dostosowane do współpracy z usługami IoT Microsoft Azure. Do katalogu urządzeń certyfikowanych wpisane zostały routery:

 

 


Ponadto Robustel rozpoczął produkcję modularnego Gateway IoT MEG5000. Jest to  elastyczny, łatwy w konfiguracji i zarządzaniu system, obsługujący różne interfejsy, dzięki czemu jest gotowy sprostać zmieniającym się wymaganiom przemysłowych aplikacji  Internetu Rzeczy (IoT).

Dzięki najnowszym, wydajnym modułom komunikacyjnym, brama MEG 5000 jest w stanie przetwarzać dane bezpośrednio w czasie rzeczywistym. Dzięki temu można bardziej efektywnie gromadzić, analizować dane oraz wspierać ich optymalizację, która ma kluczowe znaczenie w IoT. MEG5000 obsługuje prędkość Wi-Fi do 1300 Mb / s, zapewniając wydajne działanie. Działanie bramy bazuje na RobustOS, systemie operacyjnym Linux, który został opracowany przez Robustel specjalnie do użytku w urządzeniach tej firmy. OS zawiera podstawowe funkcje sieciowe i protokoły, zapewniając klientom sprawne działanie. Ponadto producent oferuje pakiet SDK (Software Development Kit) dla partnerów i klientów, który umożliwia dalszą personalizację przy użyciu C, Python lub Java.


Oprócz bram sieciowych i bramek VPN, firma Robustel oferuje również obudowę IP67 TPH6700 dla swoich routerów przemysłowych.

Została ona zaprojektowana w celu ochrony urządzeń i złącz przed wszelkim rodzajem ekstremalnych warunków środowiskowych, są one pyłoszczelne, antykorozyjne, wodoodporne, lekka -ok. 1kg i została zaprojektowana na celu ułatwienia procesu instalacji. Obudowy TPH6700 przeznaczone są do wszystkich dostępnych produktów firmy Robustel jak R2000 / R2000 Ent / R3000 / R3000 Lite. Wśród zalet jest także posiadanie różnych opcji zasilania, w tym możliwość zasilania napięciem zmiennym i stałym, PoE, z baterii słonecznej czy akumulatorowym zapewniając doskonałą elastyczność zastosowania. Router przemysłowy Robustel i TPH6700 połączone w jedną całość, zapewnią wysoką ochronę dla całego sprzętu. Dzięki powyższym cechom TPH6700 skutecznie chroni przed wodą i pyłami występującymi podczas pracy w ekstremalnych warunkach, może być stosowana w różnych zastosowaniach zewnętrznych, takich jak zarządzanie budynkami użyteczności publicznej, energii, górnictwie, budowach, automatyce przemysłowej itp.

 

Więcej informacji dostępnych jest na stronie http://robustel.elhurt.com.pl/

zasilacze open frame Mornsun

Pierwszy raz na naszej stronie?

 

  Zapraszamy
do systemu Elhurt!

Przypomnij hasło


 

Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość Projekt dofinansowany z Europejskiego Funduszu
Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.