Koszyk (0)

Wyszukiwarka produktów

wyszukiwanie rozszerzone
wyszukiwanie dokładne

Nagłówek

Ponad 1 mln różnych części elektronicznych. Hurtowe ceny dla każdej ilości!

Aktualności

Firma C&T z dumą wprowadza ekonomiczne, lecz wydajne i wytrzymałe, bezwentylatorowe komputery typu BOX serii BCO-1000

30-03-2018

C&T Solution Inc., jeden z czołowych światowych producentów bezwentylatorowych systemów wbudowanych, wprowadził na rynek serię BCO-1000 z procesorami Intel® Celeron® J1900 2,0GHz SoC, które w porównaniu do poprzednich generacji procesorów Atom® zapewniają zwiększoną wydajność nawet o 150% oraz zmniejszone zapotrzebowanie na energii.

 

Seria BCO-1000 jest kompatybilna z aplikacjami wymagającymi prostego i niezawodnego rozwiązania. Jest to idealne, podstawowe i ekonomiczne rozwiązanie dla różnych zastosowań w zakresie funkcjonalności obliczeniowych, np. w dziedzinie automatyki i kontroli przemysłowej, w automatach typu kioskach, maszynach vendingowych i sprzedaży detalicznej oraz w znakowaniu cyfrowym.

 

Ten przyjazny cenowo, bezwentylatorowy system wbudowany obsługuje pamięć systemową do 8 GB w jednym gnieździe DDR3L-1066/1333 SO-DIMM. Posiada także wbudowany interfejs video DVI-I w celu zapewnienia wyświetlania obrazów w trybie Ultra HD. Seria BCO-1000 jest wyposażona w jedno gniazdo 2,5" SATA HDD oraz  mSATA (współdzielone przez 1x Mini PCI Express), co zapewnienia wystarczającą ilości pamięci na dane. W urządzeniu dostępne jest także jedno pełnowymiarowe gniazdo mini PCIe z gniazdem USIM (PCIe+USB+SATA). Złącza I/O (do 6x COM, 1x LAN, 2x USB) zapewniają wszechstronną rozbudowę wyjść I/O.

 

Oprócz sporej wydajności obliczeniowej procesora, seria BCO-1000 może być skonfigurowana do obsługi dwóch anten komunikacji bezprzewodowej. Komputery mogą pracować z szerokim zakresem napięć wejściowych od 9V do 30 VDC,  znacznie zwiększając elastyczność całego systemu. Co więcej, seria BCO-1000 dzięki konstrukcji odpornej na wibracje, wstrząsy i szerokiemu zakresowi temperatur pracy od - 20°C do 50°C została dostosowana do niezawodnej pracy w krytycznych warunkach. Wbudowane zabezpieczenie nadnapięciowe (OVP), sprawia, że seria BCO-1000 jest bezpiecznym systemem dla wszystkich zastosowań przemysłowych. 

 

C&T BCO-1000

 

Komputery serii BCO-1000 mieszczą się w wytrzymałej i solidnej obudowie, są zgodne ze standardami wojskowymi (MIL-STD-810G). Seria została zaprojektowana, aby wytrzymać znaczne wstrząsy, stałe wibracje oraz jest uszczelniona, wszystko po to by przetrwać w najtrudniejszych warunkach. Zgrabna i kompaktowa konstrukcja ułatwia łatwą integrację, rozbudowę i bezproblemową konserwację produktu.

 

Seria BCO-1000 jest oferowana w bardzo konkurencyjnej, przystępnej cenie, bez uszczerbku na wydajności. Jest to optymalne rozwiązanie, które pasuje do różnego rodzaju zastosowań, które wymagają niskich kosztów i wysokiej wydajności bez wymuszonego chłodzenia. Oprócz różnorodnych opcji interfejsów I/O, seria BCO-1000 jest solidnie opakowana, co sprawia, że jest to idealny wybór - oszczędny i wydajny.

 

Podstawowe parametry:

·         Procesory Bay Trail® Intel® Celeron®

·         Szeroki zakres temperatur pracy: -20°C / +50°C

·         Obsługa dwóch niezależnych wyświetlaczy, wyświetlany obraz Ultra HD

·         2x pełnowymiarowe gniazda Mini-PCI do obsługi kart Wi-Fi, GSM lub I/O

·         Kompaktowy rozmiar

 

 

 

zasilacze open frame Mornsun

Pierwszy raz na naszej stronie?

 

  Zapraszamy
do systemu Elhurt!

Przypomnij hasło


 

Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość Projekt dofinansowany z Europejskiego Funduszu
Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.